eBilet: teatr,koncerty,widowiska,imprezy dla dzieci,sport
Warszawa Łódz Kraków Poznań Wrocław Trójmiasto Bydgoszcz Śląsk
szukaj... / search...
<< Listopad / November 2015 >>
Pn
Mo
Wt
Tu
Śr
We
Cz
Th
Pt
Fr
So
Sa
N
Su
              1
  2   3   4   5   6   7   8
  9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Wpisz fragment tytułu lub nazwy organizatora / Enter a part of the title or promoter's name:
menu...
Strona główna
Koncerty
Teatry
Sport
Dla dzieci
Widowiska
Kabarety
Nowości
Promocje

Punkty sprzedaży
Partnerzy
Jak kupować
Bilet domowy eBilet.pl
Oferta dla firm i instytucji
Zamówienia grupowe
Voucher eBilet.pl
Regulamin
Pomoc

Reklama w serwisie eBilet
INFO dla organizatorów
INFO dla punktów sprzedaży
Afiliacje
Obsługa Firm
Polityka prywatności
Kontakt
Praca

FAN ALERT
Jeśli ruszy sprzedaż biletów na Twoją ulubioną imprezę, dowiesz się jako pierwszy! Wystarczy zapisać się do specjalnego newslettera.

ZAPISZ SIĘ DO FAN ALERTU
Adele
Mac Miller
Selena Gomez
Robbie Williams
Coldplay
Piłka Ręczna
newsletter ebilet

Voucher eBilet.pl

Kup voucher eBilet

voucher ebilet
Facebook i YouTube eBilet

facebook ebilet

youtube ebilet
Program Orlen VITAY
Orlen Vitay
Voucher eBilet

Voucher eBilet.pl

Nie wiesz, co wybrać na prezent? Voucher eBilet.pl jest idealnym rozwiązaniem na każdą okazję. Osoba obdarowana sama będzie mogła zdecydować na co chce zamienić voucher.

Voucher eBilet.pl upoważnia do zakupu biletu na każde wydarzenie kulturalne oferowane w serwisie www.ebilet.pl. Posiada różne nominały: 50, 100, 150, 200, 300 zł i więcej. Jest ważny przez 12 miesięcy od momentu zakupu. Voucher może mieć dwie formy: papierową lub elektroniczną. Każdy voucher jest opatrzony unikalnym kodem literowym, za pomocą którego dokonuje się płatności. Na potrzebę klienta wystawiamy notę księgową. Integralną częścią vouchera jest jego regulamin dostępny TUTAJ. Voucher eBilet można nabyć zarówno na stronie www.ebilet.pl oraz w naszym Punkcie Sprzedaży eBilet.pl w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1

UWAGA!
Vouchery nie obowiązują przy zakupie biletów na następujące wydarzenia: Audioriver, Termy Maltańskie, Mecze Wisły Płock, spektakle TR Warszawa.

Aby uzyskać więcej informacji, kliknij w interesujący Cię link:


Klient indywidualny

Potrzebujesz wyjątkowego prezentu dla najbliższych? Nie wiesz, co sprawi im największą przyjemność? Z voucherem eBilet.pl sami będą mogli wybrać interesujący ich spektakl lub koncert. A ty będziesz pewien, że wybrany prezent będzie trafiony, a osoba obdarowana – zadowolona z wyboru.

Chcesz wiedzieć jak to działa? Pobierz prezentację dostępną poniżej lub skontaktuj się z nami. Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszystkich informacji.

POBIERZ PREZENTACJĘ

Kontakt: +48 22 122 80 99 lub rezerwacje@ebilet.pl


Klient biznesowy

Voucher eBilet.pl stanowi atrakcyjny i ciekawy system motywowania i premiowania. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które chcą wzmocnić lojalność swoich pracowników, partnerów biznesowych i kluczowych klientów. Voucher zachęca do aktywnego wypoczynku, przez co wpływa na wzrost efektywności i zaangażowania w pracę. Ponadto, może stanowić formę nagrody, wyrazu wdzięczności, podziękowania lub być elementem integrującym pracowników. Stanowi doskonałą alternatywę dla gadżetów firmowych wręczanych przy okazji świąt, imprez firmowych, czy spotkań biznesowych.

Chcesz wiedzieć, jakie są korzyści z zakupu voucherów eBilet.pl? Pobierz prezentację dostępną poniżej lub skontaktuj się z nami. Nasz zespół chętnie udzieli Ci wszystkich informacji.

POBIERZ PREZENTACJĘ

Kontakt: Agata Wiśniewska + 48 662 163 332 lub voucher@ebilet.plVoucher eBilet można nabyć na stronie www.ebilet.pl oraz w naszym Punkcie Sprzedaży eBilet.pl w Pałacu Kultury i Nauki, pl. Defilad 1.